Witariada 2022 to trzecia edycja największego wydarzenia w Polsce skupiająca się na zdrowym odżywianiu i zdrowym trybie życia. To wydarzenie, które skupia wokół siebie osoby o podobnych poglądach. Może na nim pojawić się każdy, bez ograniczeń wiekowych. Co przygotowali organizatorzy na tegoroczne wydarzenie? Tego dowiesz się poniżej.

Coś dla ciała i ducha

Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-17 lipca. Można kupić bilet na wszystkie dni festiwalu lub na dowolny dzień. Warto zabrać ze sobą dobry humor, wygodne ubrania i obuwie oraz ogrom pozytywnej energii. Witariada to festiwal, na którym dostępnych będzie wiele atrakcji. Od wykładów ze znanymi osobami ze świata zdrowego odżywiania, poprzez różnego rodzaju warsztaty, a kończąc na koncertach i wspólnym ognisku wieczorową porą. To czas, kiedy można nie tylko odpocząć i odprężyć się, ale również idealny czas na poszerzenie swojej wiedzy, a także czas na rozwój osobisty. Tegoroczna edycja Witariady jest bogata w różnego rodzaju wykłady, warsztaty, koncerty. Będzie również można skorzystać z zajęć z jogi, medytacji, tańca. Nauczyć się ćwiczeń oddechowych, czy poznać rytuał tybetański. To czas dla całej rodziny, organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcjach dla dzieci. Na festiwal może przyjechać każdy od juniora po seniora i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przepyszna kuchnia

Podczas festiwalu uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej kuchni, która będzie przygotowywać witariańskie i wegańskie rarytasy. Wszystkie potrawy będą przygotowane z miłością i wyłącznie ze świeżych warzyw i owoców. To czas, który będzie można spędzić przy wspólnym posiłku z innymi uczestnikami festiwalu i podzielić się wiedzą, a także poznać nowe osoby, które mają podobny styl życia. Po pysznym posiłku będzie można spalić trochę energii dzięki aktywnością fizycznym, które będą odbywać się w różnych strefach festiwalu.

Na stronie https://www.witariada.com/ można zapoznać się z mapką, na której rozmieszczone są strategiczne miejsca, a także zakupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie.

Artykuł sponsorowany

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.