Strona głównaZdrowieWitariada 2022 co to za wydarzenie?

Witariada 2022 co to za wydarzenie?

Witariada 2022 to trzecia edycja największego wydarzenia w Polsce skupiająca się na zdrowym odżywianiu i zdrowym trybie życia. To wydarzenie, które skupia wokół siebie osoby o podobnych poglądach. Może na nim pojawić się każdy, bez ograniczeń wiekowych. Co przygotowali organizatorzy na tegoroczne wydarzenie? Tego dowiesz się poniżej.

Coś dla ciała i ducha

Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-17 lipca. Można kupić bilet na wszystkie dni festiwalu lub na dowolny dzień. Warto zabrać ze sobą dobry humor, wygodne ubrania i obuwie oraz ogrom pozytywnej energii. Witariada to festiwal, na którym dostępnych będzie wiele atrakcji. Od wykładów ze znanymi osobami ze świata zdrowego odżywiania, poprzez różnego rodzaju warsztaty, a kończąc na koncertach i wspólnym ognisku wieczorową porą. To czas, kiedy można nie tylko odpocząć i odprężyć się, ale również idealny czas na poszerzenie swojej wiedzy, a także czas na rozwój osobisty. Tegoroczna edycja Witariady jest bogata w różnego rodzaju wykłady, warsztaty, koncerty. Będzie również można skorzystać z zajęć z jogi, medytacji, tańca. Nauczyć się ćwiczeń oddechowych, czy poznać rytuał tybetański. To czas dla całej rodziny, organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcjach dla dzieci. Na festiwal może przyjechać każdy od juniora po seniora i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przepyszna kuchnia

Podczas festiwalu uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej kuchni, która będzie przygotowywać witariańskie i wegańskie rarytasy. Wszystkie potrawy będą przygotowane z miłością i wyłącznie ze świeżych warzyw i owoców. To czas, który będzie można spędzić przy wspólnym posiłku z innymi uczestnikami festiwalu i podzielić się wiedzą, a także poznać nowe osoby, które mają podobny styl życia. Po pysznym posiłku będzie można spalić trochę energii dzięki aktywnością fizycznym, które będą odbywać się w różnych strefach festiwalu.

Na stronie https://www.witariada.com/ można zapoznać się z mapką, na której rozmieszczone są strategiczne miejsca, a także zakupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne