Strona głównaZdrowieRutyna w sypialni - da się temu zaradzić

Rutyna w sypialni – da się temu zaradzić

Mamy XXI wiek co z pozoru oznacza, że sprawy łóżkowe przestały być tematem tabu. Czy jednak, aby na pewno? Czy Polacy lubią eksperymenty w łóżku czy może raczej wciąż jesteśmy nieco nieśmiali nawet w zaciszu własnej sypialni? Tym samym pojawia się kolejne pytanie – jak to przekłada się na nudę w łóżku – czy po prostu nie potrzebujemy nieco więcej otwartości? Jak widać pytań jest wiele, w związku z czym zapraszamy do lektury!

Według badań jakie można znaleźć w Internecie Polacy raczej nie są wulkanami seksu. Czy problem leży w naszej kulturze lub zaściankowości? To z pewnością trudne pytanie, na które nie ma krótkiej i prostej odpowiedzi, jednak może coś w tym być. Żeby jednak aż tak się nie dołować spójrzmy na to trochę inaczej – po prostu żyjemy w takich czasach, że mamy coraz mniej czasu na relaks w sypialni to z kolei przekłada się na brak kreatywności podczas krótkich igraszek. Podłożem tego jest fakt, że często zbliżenie z partnerem lub partnerką traktujemy jako sposób na rozładowanie napięcia a nie zbliżenie się i wytworzenie więzi pomiędzy obojgiem partnerów.

Czy jednak jest aż tak źle? Nie do końca. Według Agencji Badań Rynku i Opinii SW Reaserch 76% badanych osób uważa, że seks ma duże znaczenie i jest bardzo ważny. Podobno nawet 64% próbowało miłości po francusku. Czy to oznacza, że Polacy bagatelizują znaczenie seksu w swoim życiu. Wprost przeciwnie wiemy, że warto temu tematowi przyjrzeć się nieco bardziej.

Powstaje pytanie – jak zaradzić nudzie i rutynie w sypialni. Trzeba po pierwsze dobrze poczuć się z partnerem i partnerką. Nabyć umiejętność rozmowy na te często nawet dla bliskich ludzi trudne tematy (czytaj. seks). Znajdź zabawki erotyczne na palora.pl lub w innym sklepie internetowym. Pomyśleć chwilę nad jakimś kreatywnym i romantycznym wieczorem tylko we dwoje. Po prostu trzeba tym zagadnieniem się zająć a nie odwlekać na „wieczne potem”. Jeśli szukasz ciekawych inspiracji to kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne