Strona głównaUncategorizedAnapolon - co to jest, dawkowanie, efekty

Anapolon – co to jest, dawkowanie, efekty

Pasjonaci kulturystyki i stali bywalcy klubów sportowych, wiedzą, jak ważny jest przyrost masy mięśniowej. Jest to proces długotrwały i wymagający dużego zaangażowania oraz systematyczności. Ćwiczący muszą pilnować diety i przyjmować suplementy, żeby mięśnie rozwijały się w sposób zrównoważony i prawidłowy. Wielokrotnie celem jest szybkie zwiększenie masy mięśniowej i to w możliwie najkrótszym czasie. Środkiem, którego zażywanie umożliwia uzyskanie powyższych efektów jest Anapolon.

Anapolon – czym jest?

Uznawany jest za jeden z najsilniejszych symulatorów tworzenia masy mięśniowej. Jest sterydem popularnym w sportach sylwetkowych i w kulturystyce. Cechuje go szybkie działanie, więc efekty jego stosowania można zauważyć po krótkim czasie. Jego pierwotne zastosowanie to leczenie schorzeń takich jak zanik mięśni i anemia, lecz znalazł swoje miejsce także w sportach siłowych, w których jest powszechnie stosowany.

Przyjmowanie Anapolonu

Okres przyjmowania doustnego to minimum dwa tygodnie, a maksymalnie cztery. Należy pamiętać, że odznacza się silnym działaniem, a więc oddziałuje na narządy, w tym wątrobę. Po upływie czterech tygodni należy zaprzestać przyjmowania Anapolonu. Poza tym po tym czasie organizm przyzwyczaja się do sterydu i nie uzyskuje się już takich efektów, jakie można było zauważyć na początku przyjmowania. Dawkowanie uzależnione jest od wagi i stopnia sportowego zaawansowania. Zadowalające rezultaty widać, jeśli przyjmuje się od trzech do sześciu tabletek, czyli od 50-150 mg substancji dziennie. Tabletki należy połykać w trakcie posiłków. Zalecane jest także stosowanie suplementu ochronnego na żołądek. Już po trzech dniach, od przyjęcia pierwszej dawki, można zauważyć efekty jego działania. Produkt nie powinien być zażywany przez kobiety. Jedna dawka wykazuje aktywność w organizmie przez około 16 godzin.

Efekty działania

Anapolon zawiera w swoim składzie substancję czynną zwaną oxymetholon. Ma ona działanie ściśle hepatoksyczne. Substancja ta odpowiada za szybką budowę masy mięśniowej. Stosując Anapolon można zatem liczyć na przyrost masy mięśniowej w granicach mniej więcej 10 kg w trzytygodniowym cyklu regularnego stosowania. Po upływie czterech tygodni i odstawieniu sterydu masa mięśniowa stopniowo zanika. Nie zaleca się dłuższego stosowania Anapolonu, żeby uniknąć ryzyka zatrucia organizmu.

Anapolon to steryd umożliwiający szybką budowę masy mięśniowej. Mięśnie są bardzo wysokiej jakości, dlatego środek ten cieszy się zainteresowaniem w środowisku kulturystycznym.

Źródło: https://najlepszekoksy.com/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne