Strona głównaUncategorizedJak powstał pomysł na portal Znany Księgowy?

Jak powstał pomysł na portal Znany Księgowy?

Początki działania portalu były bardzo trudne. Ciężka praca, zdeterminowanie założycieli pozwoliły opracować świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących biura rachunkowego. U nas na stronie w jednym miejscu znajduje się wiele biur księgowych. Na naszej stronie internetowej możesz sprawdzić ceny za usługi księgowe w kilku biurach rachunkowych. Od 2002 r świadczymy eksperckie usługi księgowe w różnym zakresie. Prowadzimy zarówno pełną księgowość jak również uproszczoną. Świadczymy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rozliczeń, płac i porządkowania dokumentacji. Przeszło 20 lat w branży pozwoliło nam na wzmocnienie swojej pozycji i poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam klienci z całego kraju. Mamy ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych czynności. Pomagamy w sprawach związanych z optymalizacją podatkową. Nie jesteśmy szablonowi jak większość biur rachunkowych.

Oferta firmy rachunkowej

Nasze biuro księgowe prowadzi obsługę kadrową w zakresie: przygotowanie umów o pracę; sporządzanie umów cywilnoprawnych; opracowanie oświadczeń zgodnie z kodeksem pracy; opracowanie świadectw pracy; prowadzenie teczek osobowych pracowników; prowadzenie kartotek wynagrodzeń, prowadzenie kartotek urlopów pracowniczych; ewidencja świadectw lekarskich; prowadzenie kartotek ewidencji czasu pracy; skierowanie na badania lekarskie;

sprawdzenie dokumentacji historycznych pracownika; szkolenia pracownika w dziedzinie bhp oraz ppoż. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje szeroki zakres usług księgowych. Zapewniamy satysfakcję klientów przy każdym rodzaju współpracy. Przedsiębiorą rozpoczynającym działalność gospodarczą oferujemy prowadzenie księgowości przez pierwszy miesiąc na świetnych warunkach. Ze względu na różnorodność podmiotów gospodarczych, form prawnych, zagadnień księgowych, a także wielkość firm, ciężko jest ustalić uniwersalny cennik, który mógłby zostać zastosowany dla każdego klienta bez wyjątku. Nasze ceny ustalane są indywidualnie. Powiedz nam o swoich marzeniach, powiedz jak planujesz działać, rozwijać się. Dostosujemy dla was korzystne rozwiązanie. Do swojej dyspozycji dostaniesz jednego eksperta, który będzie dla ciebie nauczycielem i będzie pomagał ci w rozwoju twojej działalności. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura księgowego.

Porównaj ceny i cenniki usług księgowych w kilku biurach rachunkowych w twoim mieście – sprawdź tutaj – biuro rachunkowe Znany Księgowy . Firma Znany Księgowy obecnie jest marką na rynku usług księgowych. Przekonaj się o tym sam, rozpoczynając z nami współpracę. Przekonaj się, że eksperci księgowi z którymi działamy to najlepsi profesjonaliści z branży. Znany Księgowy jest wiec do twojej dyspozycji przez 24 h na dobę.

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne