Co to jest BDSM?

BDSM (wiązanie, dominacja, sadyzm i masochizm) – już coś świta?
BDSM to praktyki seksualne gdzie jeden z kochanków podporządkowuje się w pełni drugiemu partnerowi (oczywiście po wcześniejszych ustaleniach, bo nie chcemy tutaj mylić seksualnych praktyk jakim jest BDSM z gwałtem!). Osoba uległa czerpie największą przyjemność z tego, że spełnia polecenia osoby dominującej – partner dominuje do tego stopnia, że dochodzi do przemocy fizycznej, psychicznej a nawet do zadawania bólu – ciągle jednak pamiętamy, że to wszystko dzieje się za zgodą obu parterów! Osoba dominująca zaś, czerpie satysfakcję ze “znęcania się” nad partnerem/partnerką.

BDSM dla początkujących.

Chcecie zacząć przygodę z BDSM ale nie macie pojęcia jak się do tego zabrać by nie zrobić sobie nawzajem krzywdy? Ustalmy to co już wcześniej zaznaczyliśmy – BDSM to tortury, na które zgadzacie się oboje. Próbowanie nowych rzeczy w sypialni jest niesamowicie ekscytujące, podniecające, ale z głową! BDSM może okazać się dla któregoś z Wam niebezpieczne, jeśli nie będziecie nad sobą panować, jeśli nie ustalicie zasad i hasła, mocnego hasła, które będzie oznaczało “Stop!”.

Jeśli oglądaliście film “50 twarzy Greya” – to się nim nie inspirujcie…

Na początku porozmawiajcie, bo BDSM opiera się właśnie na otwartej komunikacji, ustalcie granice a potem nie zapominajcie o grze wstępnej, czułości, pocałunkach, pieszczotach.

Czymże było by BDSM bez odpowiednich akcesoriów?

Nie tylko skóra i metal to akcesoria BDSM, tasiemki, którymi możecie związać partnera/partnerkę, piórka do łaskotania, opaska na oczy, knebel, kulki analne… Zacznijcie od delikatnych akcesoriów (nie zapominając o ekstra bieliźnie!) a potem razem wybierzcie się do sexshopu by wybrać dla Was idealną zabawkę na kolejną zabawę.

Jeśli BDSM za pierwszym czy drugim razem Wam się nie spodoba – może po prostu to zabawa nie dla Was.

Poszukajcie odpowiednich zabawek dla siebie, przeszukajcie internet a znajdziecie ciekawe scenariusze BDSM dla początkujących i zaawansowanych. Sprawdźcie, czy takie zabawy sprawiają Wam i Waszym partnerom/partnerkom przyjemność!

Zobacz także: https://lovido.pl/2019/06/07/najlepsze-grupowe-porno/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne