F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: biuro@euro-medical.pl

Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia chorych, wózki do przewozu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę to zapraszamy na naszą stronę internetową. Jako firma działamy na runku już ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla krajowych i zagranicznych interesantów. Sprzęt medyczny Euro-Medical służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi klientami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Podstawowym produktem , który oferujemy są monitory pacjenta. Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory.
Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych : https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Monitory funkcji życiowych to podstawowe urządzenia używane przez personel służby zdrowia do oceny ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Standardowo kardiomonitor rejestruje: NIBP, puls, Spo2, Temperatura ciała, ilość oddechów. W szczególności ich najważniejsze zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów pacjenta podczas trwania zabiegów czy operacji. Dzięki stosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podjęcie decyzji i pomagają oszczędzić czas wymagany na szukanie informacji. W kardiomonitory wyposażone są różne oddziały szpitalne – sale pooperacyjne, sale nadzoru intensywnej opieki medycznej a także przychodnie, gabinety medyczne, domy opieki społecznej. Dostępne są w obrocie również przenośne kardiomonitory, które mogą być używane w domach prywatnych. Wyroby te dostępne są w rożnych konfiguracjach, rozdzielczościach oraz z opcjami dodatkowymi takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie www.
Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całej Polski. Od wielu lat budujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.

Artykuł sponsorowany

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.