Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2011 roku i od tamtej pory prężnie rozwija się i osiąga liczne sukcesy służąc nie tylko szpitalom, prywatnym klinikom, gabinetom a także wszelkim jednostkom służby zdrowia jak również pacjentom oraz osobom indywidualnym. Co rok rozwijamy nasza ofertę cenową, szukając dla was nowych rozwiązań, innowacyjnych oraz spełniających wszystkie nawet wygórowane oczekiwania. Pracujemy z setkami firm, nie tylko polskimi ale także zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w współczesne nowinki w branży medycznej.  Setki technologów oraz inżynierów z całego świata pracują na bogactwo i sukces w biznesie naszej oferty handlowej. Posiadamy niezwykle zgrany oraz pragnący ciągłego rozwoju zespół handlowców i wsparcia sprzedaży hurtowej. Dzięki wielu szkoleniom mamy wiedzę, dobrze służyć   klientowi podczas procesu zakupu. Potrafimy doradzić klientom biznesowym sprzęt lub aparaturę medyczną zważając na indywidualne wymagania interesanta, warunki lokalowe, jak i nawiązując do państwa możliwości budżetowych. Dobrze wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, dlatego proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa.  Przez lata pracy na rynku krajowym wykonaliśmy miliony rozmów z interesantami, toteż nasz zespół pracowników może nosić miano ekspertów pod każdym względem.

Poznaj ceny aparatury medycznej w EURO-MEDICAL

Potrafimy doradzić klientom najlepsze rozwiązania ze wskazaniem właściwego budżetu jakim Klient dysponuje. Nie zawsze drogie rozwiązania są najkorzystniejsze, dobrze więc mieć przy zakupie  dobrego doradcę, który będzie rozumiał wasze potrzeby, widział wszelkie wymagania i dostosuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet.  Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na rynek polski wiele produktów sprzętu medycznego, dziesiątki łóżek medycznych, szafek dla pacjenta , wózków do przewozu chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków medycznych oraz innych sprzętów. Dodatkowo duże ilości aparatury medycznej, między innymi monitorów pacjenta, aparatów EKG, pulsoksymetrów, aparatów ktg i wiele,  wiele innych. Dziękujemy klientom za zaufanie przez te wszystkie lata. Chcemy dalej strać się dla was, rozwijać ofertę cenową, szukać nowinek, innowacyjnych rozwiązań. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.  Czekamy na państwa: www.euro-medical.pl

Mieścimy się na południu Polski, posiadamy stosunkowo duży magazyn, co umożliwia nam na utrzymanie dużych ilości sprzętu oraz aparatury, wiąże się to z krótkimi terminami realizacji Państwa zamówień, co wyróżnia naszą markę na tle firm konkurencyjnych.  Jak wiadomo termin wykonania jest ważnym czynnikiem jeżeli chodzi o wybór sprzętu medycznego czy aparatury medycznej przez klienta.  Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy poprzez stronę www, umieściliśmy na niej czatbota- dzięki czemu możecie Państwo mieć kontakt z nami na żywo.. Zapraszamy.